WTC Culemborg
Header 1

Toerfietsers TTC rooster 2018

 

Hieronder het schema voor de inzet van de TTC-ers op de zondagochtend en woensdagavond. De TTC-ers voor de A-groep en de C-groep worden later ingevuld of “ad-hoc” bepaald.

Voor de uitgangspunten, richtlijnen en afspraken met de Toertocht Coördinatoren klik hier of ga naar pagina “Diversen

Datum Tijd Koffie Voorrijder B-groep 28-30km/u Voorrijder VIP-groep 25-26 km/u Tocht
         
zondag 11 februari 18 10:00 Jan Wintertocht
zondag 25 maart 18 9:00 Jan Guy Staals Raymond Groebbé Lentetocht
maandag 2 april 18 9:00 Jan Louk Janssen Sietske van Viersen Pasen
zondag 8 april 18 9:00 Hans Hans Maas Maggie van Schaik  
zondag 15 april 18 9:00 Hans John van den Berge Ingrid Staals  
zondag 22 april 18 9:00 Jan Joris de Hoog Maike Dokman  
zondag 29 april 18 9:00 Jan Joop Dokman José Karnebeek  
zondag 6 mei 18 9:00 Jan Raymond Groebbé Monic van der Heijden TT+
zondag 13 mei 18 9:00 Jan Jeroen Spithoven Lisa Alberts  
maandag 21 mei 18 9:00 Jan Frits Heszler Maggie van Schaik Pinksteren
zondag 27 mei 18 9:00 Louk Jos van Zutphen Ingrid Staals  
zondag 3 juni 18 9:00 Louk Rob Boersbroek Lisa Alberts TT+
zondag 10 juni 18 9:00 Louk Ronald Roelofs Maike Dokman  
zondag 17 juni 18 9:00 Louk Rudy Brons José Karnebeek  
zondag 24 juni 18 9:00 Louk Louk Janssen Sietske van Viersen Zomertocht
zondag 1 juli 18 9:00 John Jeroen Spithoven Monic van der Heijden TT+
zondag 8 juli 18 9:00 John Fred van Bemmel Maggie van Schaik  
zondag 15 juli 18 9:00 Hans Ward Habets Ingrid Staals  
zondag 22 juli 18 9:00 Hans Karel Kuizenga Lisa Alberts  
zondag 29 juli 18 9:00 Hans Rob Kuizenga José Karnebeek  
zondag 5 augustus 18 9:00 Hans John van den Berge Maike Dokman TT+
zondag 12 augustus 18 9:00 Hans Hans Maas Sietske van Viersen  
zondag 19 augustus 18 9:00 Hans Fred van Bemmel Maggie van Schaik  
zondag 26 augustus 18 9:00 Hans Otto Deggeller Lisa Alberts  
zondag 2 september 18 9:00 Jan Joris de Hoog Ingrid Staals TT+
zondag 9 september 18 9:00 Jan Rob Boersbroek Monic van der Heijden  
zondag 16 september 18 9:00 Jan Ronald Roelofs José Karnebeek  
zondag 23 september 18 9:00 Jan Guy Staals Sietske van Viersen  
zondag 30 september 18 9:00 John Joop Dokman Maggie van Schaik  
zondag 7 oktober 18 9:00 John Jos van Zutphen Lisa Alberts TT+
zondag 14 oktober 18 9:00 John Rob Kuizenga Maike Dokman  
zondag 21 oktober 18 9:00 Jan Ward Habets Ingrid Staals Herfsttocht
zondag 28 oktober 18 10:00 Jan